Rybářský Spolek Cizkrajov

Termín jarních ryb. závodů 2019

Rybářský spolek Cizkrajov Vás srdečně zve na rybářské závody pro dospělé, které se uskuteční v sobotu 25. 5. 2019 v Cizkrajově.

Dětské rybářské závody se uskuteční 22. 6. 2019.

Další propozice budou zveřejněny později.

Těšíme se na Vás!

Rybářský spolek Cizkrajov

3 Komentářů

1. Petr malaník

Petrův zdar jsem moc rád že se opět můžu zůčastnit těchto závodů a rovněž bych se chtěl touto cestou přihlásit na závody. Také bych moc rád přihlásil pana Stanislava Bláhu z Dačic mého super kamaráda rybáře , ale na závodech toho nejtěžšího soupeře .! Těším se na vás všechny a na rybky.

S pozdravem Petr Malaník.

2. Jan Tvaroh

Dobrý den taky bych se velice rád přihlásil v kolik hodin to začíná a kde to tam najdu ??

3. Václav Sýkora

Dobrý den dá se zaregistrovat předem? Máme to 50 kilaku…tak aby jsme nejeli zbytečně?

Děkuji za odpoved