Rybářský Spolek Cizkrajov

12. ročník rybářských závodů pro dospělé

V sobotu 17.6.2017 se v Cizkrajově uskutečnil již 12. ročník rybářských závodů pro dospělé. Letos se závodů zúčastnilo rekordních 57 závodníků. Po dvoukolovém klání došlo k vyhlášení výsledků.

Na prvním místě se umístil domácí Jaromír Neméth s 305 body. Hned těsně za ním, druhé místo obsadil Petr Malaník z Nové Bystřice s 304 body. Na třetím místě se umístil Jan Klouček ml. z Třeboně z 292 body. Největším úlovkem se mohl pochlubit L. Navrátil z Dačic – kapr 64 cm. Držitelem Smolíka dne se letos stal J. Klouček st. z Třeboně.

Prvních patnáct závodníků obdrželo hodnotné ceny, které si pro ně pořadatelé připravili. Celý den se nesl v duchu dobrého jídla a pohodové nálady. Závodníkům, organizátorům a sponzorům děkujeme!
Petrův zdar.

Foto ze závodu zde